Sobota, 31.10.2020. Namesday celebrate:

Jesteś tutaj: Strona głównaKwiatyWiązanki PogrzeboweWiązanka "Pamiętam"
click, to change the view
Z uwagi na wprowadzone 30.10 obostrzenia rządowe (zakaz wejścia na cmentarze w terminie 31.10 – 2.11) niestety nie możemy zagwarantować dostaw kwiatów na cmentarze oraz realizacji usługi opieki nad grobami w tych dniach. Zrealizujemy je po zniesieniu zakazu, tj. 03.11 (stan wiedzy z dnia 30.10). Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.Pokaż, że pamiętasz i wyślij ten przepiękny bukiet. W jego skład wchodzą chryzantemy, róże, goździki, hypericum oraz zielone dodatki. Całośc utrzymana jest w pomarańczowym kolorze. Aby przekazać wiadomość, istnieje możliwość dołączenia kartki kondolencyjnej lub szarfy pogrzebowej. Wiązanka bedzie wykonana przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist.

Wiązanka "Pamiętam"

Product ID: FS13_009 | Recipient's country: Poland
Choose product type:  

Wybierając wersję cenową "Jak na zdjęciu" otrzymają Państwo produkt w najwyższym stopniu przypominający kwiaty zaprezentowane na zdjęciu. W pozostałych wersjach różnica w wielkości i ilości kwiatów będzie proporcjonalna do różnicy w cenach produktów.

Mały 40-60cm

169.00 zł

Średni 70-80cm

209.00 zł

Duży 80-90cm

249.00 zł

Additional accessories:

Delivery: 19.90 zł
Koszty doręczenia są jawne i płatne dodatkowo. Mogą one wzrastać, jeżeli dostawa jest kierowana do miejscowości trudno dostępnych lub znacznie oddalonych od miejscowości powiatowych.
Delivery in 2h!
Przesyłki krajowe:
Doręczenie w 24 godziny lub tego samego dnia.

Przesyłki zagraniczne:
Doręczenie w 24 godziny.
Brak doręczeń w niedziele.

Twoją przesyłkę doręczymy w wybranym przez Ciebie terminie! Datę dostawy wybierzesz w koszyku.

Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.


Customers also viewed: